• banner1
  • banner2
  • banner3
  • banner4

Day a Week School bevindt zich in alle stadsdelen van Amsterdam. Onze groepen zijn gehuisvest in deelnemende basisscholen. Hieronder treft u een overzicht aan van onze exacte locaties.

Bekijk alle DWS locaties op de plattegrond van Amsterdam.

Amsterdam Noord

Poolster
Plejadenplein 40
1033 VL Amsterdam
tel. 020-6315870
leerkracht: Marsha Tap (dinsdag) 
lestijden: 08.30 - 14.30 uur
 
Wespennest
Breedveld 6
1025 PZ Amsterdam
tel. 020-6370555
leerkracht: Clemeyns van Foreest (donderdag)
lestijden: 08.30 - 15.15 uur
 
Parlevinker 11 - 13
1034 PX Amsterdam
tel. 020-6313592
leerkracht: Wouter Segers (donderdag)
lestijden: 08.30 - 15.00 uur

Amsterdam Centrum

Herengracht 34
1015 BL, Amsterdam
tel. 020-6246947
leerkracht: Fransca Hoetink (dinsdag en donderdag)
lestijden: 08.30 - 15.00 uur
 
Poolstraat 2
1018 LR Amsterdam
tel. 020-6224584
leerkrachten: Noortje de Gier en Richelle de Deugd (dinsdag en donderdag)
lestijden: 08.45 - 14.45 uur (inloop vanaf 08.30 uur)
 
Zaandijkstraat 3
1013 Amsterdam
leerkracht: Marsha Tap (donderdag)
lestijden: 08.30 - 14.00 uur

Amsterdam Zuid 

Merkelbach
A.J. Ernststraat 128
1082 LP Amsterdam
tel. 020-6428845
leerkracht: Paulien Zuiderhoek (dins- en donderdag)  
lestijden: 08.30 - 14.15 uur
 
3e Daltonschool (Alberdingk Thijm)
Van Ostadestraat 272 (dependance)
1073 TN Amsterdam
tel. 020-6624480
leerkracht: Floor de Jonge (dinsdagen)
lestijden: 08.30 - 15.00 uur
 
Cornelis Krusemanstraat 10
1075 NL Amsterdam
tel. 020-8204438
leerkracht: Tijsje Breederveld en Marleen van Beek (donderdag en vrijdag)
lestijden: 08.45 - 15.00 uur

Amsterdam Nieuw-West

Abraham Kuypersplein 2
1067 DE Amsterdam
020-5061980
leerkracht: Dylan Hyman (dinsdag)
lestijden: 08.30 - 14.00 uur
 
Kwelderweg 5
1069 VP Amsterdam
tel. 020-6199743
leerkracht: Dylan Hyman (donderdag)
lestijden: 08.45 - 14.15 uur
 
Overschiestraat 168 B
1062 XK Amsterdam
tel. 020-4080513
leerkracht: Tijsje Breederveld (dinsdag)
lestijden: 08.30 - 14.45 uur
 
Osdorper Ban 134
1069 ZR Amsterdam
tel: 020-6190966
leerkracht: Floor de Jonge (vrijdag)
lestijden: 08.45 - 14.15 uur

Amsterdam Zuidoost

Bijlmerhorst
Egoli 12
1103 AC Amsterdam
tel. 020-6908186
leerkracht: Kim Aalsma (dinsdag)
lestijden: 08.30 - 15.15 uur
 
Woudrichemstraat 8
1107 NG Amsterdam
tel. 020-6967866
leerkracht: Debbie Dussel (donderdag)
lestijden: 08.45 - 15.15 uur
 
Darlingstraat 1
1102 MX Amsterdam
tel: 020-6950062
leerkracht: Iman Eloise (dinsdag)
lestijden: 08.30 - 14.00 uur

Amsterdam Oost

Pieter Nieuwlandstraat 3
1093 XG Amsterdam
tel. 020-6939100
leerkracht: Mechteld Woutman (dins- en donderdag)
lestijden: 08.30 - 14.00 uur

Amsterdam IJburg

Franz Zieglerstraat 11
1087 HN Amsterdam
tel. 020-3140280
leerkracht: Suzanne de Bruijn (dinsdag)
lestijden: 08.30 - 14.30 uur